معرفی شرکت خلاقان دانش مدرن (KDM)

 

شرکت مهندسی بازرگانی خلاقان دانش مدرن با استعانت از خداوند منان و بهره گیری از تجارب و سوابق ارزشمند اجرایی و مدیریتی خود  با هدف تامین محصولات نوین و ارائه خدمات ویژه در سایه کسب رضایت مشتری, با تمامی توان و تجربه خود گام به عرصه گذاشته و در این راستا با سازمان­ها، پروژه­ها و صنایع بزرگ همکاری نموده است و تجربیات واطلاعات به روز خود را در اختیار مدیران و مهندسین محترم قرار می­دهد.

در این راستا دپارتمان های تخصصی شرکت KDM با متخصصین مجرب و توانمند خود در راستای ارائه خدمات نوین با ویژگی­های منحصر به فرد از جمله عرضه خدمات قبل و پس از فروش متفاوت و ارائه بهترین و موثرترین مشاوره و راهکارها در جهت افزایش رضایت مشتریان محترم همواره در تلاش است.

این  مجموعه همواره دغدغه های تولید کنندگان را راهنمای عمل خود قرار داده و در همین راستا ، با بهره گیری از تجارب ارزشمند برترین سازندگان معتبر دنیا و داشتن دفاتر عملیاتی در کشورهای امارات و اروپا اقدام به انتقال دانش فنی روز دنیا نموده و افتخار مشاوره مهندسی و تامین تجهیزات مورد نیاز طیف گسترده ای از تولید کنندگان صنایع غذایی کشور را دارد.

شرکت خلاقان دانش مدرن با سه دپارتمان تفکیک شده و تخصصی محصولات و خدمات خود را ارائه می کند :

 

الف) قطعات    (COMPONENTS) :

در حال حاضر شرکت خلاقان دانش مدرن, نمایندگی فروش رسمی EPI Group اسپانیا (تولید کننده انواع مکانیکال سیل) ،  FLOWTRENDدانمارک (تولیدکننده والو استنلس استیل و انواع سرویس کیت های صنایع غذایی) ،SANDVIK  سوئد (لوله و اتصالات) ، SAPItalia  طراح و تولیدکننده خطوط پروسس و پمپ هایWANGEN  آلمان را اخذ نموده و تامین کننده انواع تجهیزات صنعتی از معتبر ترین کمپانی های آمریکا و اروپا می باشد.

این دپارتمان تخصصی با استفاده از دفاتر عملیاتی در خارج از کشور, تامین هر آنچه برای صنعت ایران غیرممکن است را ممکن نموده و با شعار “ما دنیا را به شما نزدیک می کنیم. “We bring you THE WORLD سعی در برطرف ساختن تمامی نیازهای صنایع غذایی ایران ، با سبد کالایی کامل خود دارد.

در ذیل برخی از برند های قابل ارائه توسط این شرکت آورده شده است.

 

TETRA PAK REIGER WANGEN ALFALAVAL
ABB LIDERING ALFALAVAL GEA
E+H EPIDORE KSB DDS
APV AWH GRUNDFOS MEMBRALON
HONEYWELL SAMSON CSF INOX FISHER
SIEMENS BURGMANN HILGE SONDEX
GENERAL ELECTRIC TUCHENHAGEN INOXPA WEGA
ROSEMOUNT BARDIANI FRISTAM SCHMIDT
SEW EURODRIVE BURKRET SIHI NIRO SOAVI
FLOWSERVE KIESELMANN WESTFALIA FLOTTWEG
JOHNSON CONTROL GEMU FLOTTWEG GAULIN
SPIRAX SARCO FESTO GRACO RANNIE

 

 

ب) مهندسی و طراحی (ENGINEERING) :

دپارتمان مهندسی این شرکت تشکیل شده از تکنسین های با تجربه و مهندسین با دانش کشور در زمینه صنایع غذایی که وظیفه حمایت همه جانبه از مشتریان را بر عهده دارد. این دپارتمان با ارائه مشاوره های منحصر به فرد همواره در دسترس مشتریان است.  با وجود این متخصصین است که این شرکت ادعا می کند ارائه خدمات و راهکارهای مناسب مهم ترین و برترین ویژگی  یک محصول معتبر است .

یکی دیگر از خدمات دپارتمان مهندسی و طراحی ارائه خدمات پلن های صنایع لبنی و نوشیدنی است که توسط کارشناسان داخلی و خارجی انجام می شود ، این خدمات شامل طراحی ، اجرا و اتوماسیون خطوط فرآیند می شوند. این خدمات با همکاری شرکت SAPItalia با بروزترین تکنولوژی روز جهان تقدیم صنایع ایران می گردد.

 

ج) ماشین آلات (MACHINARY):

دپارتمان ماشین آلات این شرکت بعد از بررسی های فراوان نیازهای صنعت کشور با نفرات بازرگانی دفاتر خارج از کشور و متخصصین فنی قدرتمند این شرکت تشکیل گردید. اولین اقدام این دپارتمان راه اندازی بازار تخصصی ماشین آلات و تجهیزات دسته دوم بوده است.

دپارتمان ماشین آلات شرکت خلاقان دانش مدرن در گروه تامین با کمپانی های صنایع غذایی اروپایی ارتباط برقرار کرده و امکان ارائه ماشین آلات را فراهم می آورد و گروه فنی این دپارتمان با بیست سال تجربه فنی و تخصص در زمینه انجام تعمیرات اساسی ماشین آلات صنایع این امکان را به ما داده است تا بتوانیم با اطمینان کارکرد این تجهیزات را تضمین نماییم.

برند هایی که در این بخش ارائه میشود قوی ترین کمپانی ها و تولیدکنندگان در سطح جهان هستند که در طول چندین دهه کیفیت محصولات خود را اثبات کرده اند. این کیفیت تولید، ما را قادر ساخته است تا شانس دوباره ای به زندگی این ماشین آلات دهیم ، اغلب این ماشین آلات توانایی آن را دارند تا بعد از بازسازی به راحتی تا 10 سال یا بیشتر به خدمت رسانی ادامه دهند.

بررسی نیازهای بازار صنایع غذایی کشور ما را بر آن داشت که با ارئه این خدمات مشتریان ما بتوانند با هزینه کمتر و نرخ بازگشت سرمایه(ROI) سریعتر   بتوانند شانس بیشتری برای رقابت در بازار داشته باشند.

TETRA PAK APV COMBIBLOC ALFALAVAL
GEA WESTFALIA APV GAULIN GEA BENHIL
GRESTENBERG SIG KUSTNER STEPHAN
DAMROW GROBA INOXPA SOMIC
ROTHENBURG FRISTAM APV SCHRODER YSTRAL
WAUKESHA SILVERSON SIMON FERES STORK
A & F AMPACK AMMANN GASTI
SCHULTZE KOLTEK HAMBA MIROMATIC
WALDNER PCM DDS LEKERKERKER

 

 

دومین اقدام دپارتمان ماشین آلات خلاقان دانش مدرن اخذ نمایندگی کمپانی SAPItalia  در زمینه طراحی و ساخت و نصب انواع خطوط پروسس صنایع غذایی بوده است ، شرکت SAP با رفرنس های شناخته شده از بزرگ ترین تامین کنندگان اروپایی در زمینه ماشین آلاتی چون  UHT , SYRUP ROOM , CONTINIUS SUGAR DISSOLVER , MIXING & CARBONATING  و دیگر دستگاه های خطوط پروسس می باشد.

شرکت SAPItalia  با تجربه نزدیک به نیم قرن در طراحی خطوط و دستگاه های صنایع غذایی با همکاری نزدیک و پشتیبانی فنی قدرتمند خود امکان ارائه تمامی خدمات طراحی و مهندسی و همچنین تامین دستگاه های مختلف این صنایع را به KDM داده است.

 

 

KDM   با باور به توانمندی های متخصصین داخلی و اعتقاد به تولید ملی ، به بومی سازی تکنولوژی های روز جهان روی آورده است و انتقال دانش به عنوان وظیقه اصلی کمپانی برای ما تعریف شده است.     در همین راستا است که با بومی سازی تکنولوژی تانک اسپتیک کمپانی های بزرگ اروپایی مثل TETRAPAK  و APV  تولید و اتوماسیون تانک اسپتیک اولین و کوچکترین تجسم اهداف بزرگ خود دیده ایم.

 

همچنین دپارتمان ماشین آلات خلاقان دانش مدرن مفتخر است به تولید ملی اولین دستگاه UHT TUBLAR STERILIZER در ایران ، که این مهم با همکاری شرکت SAPItalia و متخصصین کارآزموده و قدرتمند داخلی حاصل گشته است. همچنین دستگاه استرالایزر این شرکت دارای منطق و دانش تولیدات روز جهان می باشد.  باعث افتخار است اعلام توانمندی KDM در طراحی و ارائه خطوط ESL به عنوان اولین و تنها تولید کننده این خطوط در ایران ، که یکی از به روزترین محصولات جهانی است.

در حال حاظر یکی از مهم ترین تولیدات روز جهان که هرروزه با اقبال بیشتری از طرف بازارهای جهان مواجه می شود محصولات لبنی با ماندگاری متوسط (ESL : EXTENDED SHELF LIFE)  است که به علت بسته بندی ارزان قیمت و ماندگاری بیشتر از محصولات پاستوریزه امکان توزیع گسترده تر جغرافیایی ، ارائه محصولات ماندگاری بالا با قیمت مناسب تر و همچنین هزینه تولید پائین تر را ارائه می دهد.

 

تامین هرآنچه برای شما غیر ممکن است تخصص ماست.
ما جهان را به شما نزدیک می کنیم.