• نام کمپانی : Flowtrend Inc./ wangen pump
  • قدمت : از 1943 میلادی( flowtrend) از 1969 میلادی ( wangen pump)
  • تولیدات: سرویس کیت ، ولو ، تانک/ پمپ
  • وب سایت: https://flowtrend.com/
  • :

FLOWTREND – بزرگترین سازنده سرویس کیت های بهداشتی

کمپانی FLOWTREND یک کمپانی چند ملیتی دانمارک-آمریکایی است که بیش از 60 سال است ارائه دهنده تمامی قطعات کنترل مایعات در پنج قاره جهان است و سالهاست که به عنوان بزرگترین تولیدکننده سرویس کیت و ریپیر کیت های صنایع غذایی مشهور است.

FLOWTREND با بیش از 10،000 آیتم منحصر به فرد و بیش از 360،000 آیتم موجود در انباردانمارک، حمایت از توزیع کنندگان و مشتریان خود را – حتی پس از نصب تجهیزات خود را متوقف نمی کند.

کمپانی FLOWTREND Inc.  شبکه جهانی توزیع کنندگان خدمات کامل، صنایع مختلف را شامل می شود، از جمله غذا، گوشت، نوشیدنی، لبنیات، آبجوسازی، لوازم آرایشی و داروئی.

قیمت های پایین تر ،خدمات برتر، پشتیبانی و تخصص فنی ، محصولات با کیفیت با استاندارد های بهداشتی و غذایی 3A و FDA و موجودی انبار بسیار بزرگ آماده حمل و نقل فوری ; مزیت هایی است که باعث شده بزرگترین کمپانی های سازنده قطعات و اجزای صنایع غذایی مانند GEA , ALFALAVAL , TETRAPAK , AMPCO , FRISTAM , TUCHENHAGEN , APV و… FLOWTREND را به عنوان تولیدکننده سرویس کیت ها و قطعات یدکی خود بشناسند.

 

 

شرکت KDM افتخار دارد تا به عنوان نماینده رسمی و انحصاری FLOWTREND در ایران با ارائه خاص ترین و تخصصی ترین خدمات و عرضه محصولات با کیفیت این کمپانی ، تنها ارائه دهنده سرویس کیت های NON-OEM در ایران باشد.

 

 

WANGEN PUMPEN – تولید کننده پمپ های تخصصی صنایع غذایی

WANGEN PUMPEN از 1969 تاسیس شد ، همچنان به رشد خود ادامه می دهد و از آغاز به عنوان یک تجارت خانوادگی به یک کمپانی با نیروی کار بیش از 200 کارمند گسترش یافته است. گروه WANGEN همواره برای ارائه محصولات و خدماتی که بالاترین الزامات کیفیت و انتظارات مشتریان را برآورده می کنند ، در تلاش است.

پمپ های ساخته شده در آلمان، با توزیع در سراسر جهان و مطالعه خواسته های مشتری و برآورده کردن نیازهای ایشان و حمایت از مشاوره تا تولید سفارشی، تحویل و نصب و راه اندازی در سراسر جهان خدمات گسترده WANGEN را شامل می شود.

شرکت خلاقان دانش مدرن تمامی خدمات فنی و مهندسی این کمپانی را در ایران و خاورمیانه ارائه می دهد و حمایت مشتریان از جمله مشاوره ، طراحی ، تولید سفارشی و تامین قطعات یدکی را مدیریت می کند.

این کمپانی با مشتریانی جهانی و مراکز پخش معتبر در 5 قاره جهان توانسته است نامی بین المللی از خود بسازد و همواره به تولید در اروپا با بالاترین کیفیت و استاندارد ها تاکید داشته است.

15 درصد از کارکنان WAGEN PUMPEN کارآموزان هستند. به این ترتیب می توان اطمینان حاصل کرد که دانش ارزشمند با نسل بعدی و نتایج رشد علمی که باعث می شود WANGEN PUMPEN یک کارفرمای جذاب در سطح محلی و یک شریک تجاری موفق در سطح بین المللی است اطمینان حاصل شود.

شرکت خلاقان دانش مدرن KDM توزیع کننده پمپ های WANGEN آلمان در ایران و خاورمیانه با افتخار اعلام میدارد که علاوه بر تامین با 10 سال تضمین خدمات پس فروش همراه شماست.