• نام کمپانی : Rieger
  • قدمت : 1879
  • تولیدات: انواع والو های صنایع غذایی
  • وبسایت: https://rr-rieger.com
  • :

کمپانی Rieger در سال 1879 در آلن آلمان تاسیس شده است . امروزه ریگر یک عضو بین المللی شناخته شده از گروه Neumo در سطح جهان می باشد . والو های ریگر جهت پاسخ به نیاز های سخت افزاری صنایع غذایی،دارویی،شیمیایی، و بیوتکنولوژی مهندسی شده اند و همچنین هرکجا که به بهره وری ، ایمنی و کیفیت احتیاج باشد می توان از آنها استفاده کرد .

این شرکت با ارائه راهکار های نوآورانه ای که استاندارد های صنعتی را برآورده میکند یک خط کامل از والو های اسپتیک و بهداشتی شامل نمونه های Over flow,Mix proof valve, Divert,Souble seal,Incline Seat,Biocheck Sampling را ارائه میدهد.

والو های ریگر به گونه ای طراحی شده اند تا با تجهیزات شما سازگار باشند . یعنی ریگر میتواند والو های خود را با نیاز شما تطبیق دهد بنابراین شما مجبور نیستید فرآیند خود را تغییر دهید . راه حل های ریگر برای به حداکثر رساندن چرخه های زندگی، کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری، کاهش زمان خرابکاری و بهبود بهره وری میباشد.

والو های اسپتیک

والو اسپتیک ریگر دارای سیلندر PTFE است تا فضای محصول را با محیط محصور کند . انعطاف پذیری نصب و پاکسازی بینظیر از چسب های باز , Rieger را به عنوان یک انتخاب مناسب برای برنامه های کاربردی لبنی و دارویی انتخاب میکند .

والو های هیدرولیکی

شیر های بهداشتی Rieger در صنایع پیشرو در صنعت نوشیدنی , لبنی , غذا و دارو ثابت شده هستند و برای حفاظتی قابل اطمینان برای محصولات شما طراحی شده اند . این شیر ها به عنوان Single seat , هدایت , خروجی مخزن , mix proof , سرریز و والو های ایمن . شرایط فرآیند باید تغییر کند پس والو های Rieger طراحی شده اند برای تغییر از حالت هیدرولیکی به اسپتیک.

شرکت خلاقان دانش مدرن نماینده رسمی Rieger آلمان و همچنین توزیع کننده انواع والو های مورد استفاده در صنایع غذایی با تیم متخصص و دانش جهانی در خدمت صنعت گران و مهندسین ارزنده ایرانی است .