• نام کمپانی : SAP-Italia Food Processing Plants
  • قدمت : 1983
  • تولیدات: از ایده تا اجرای خطوط پروسس صنایع غذایی
  • وب سایت: sapitalia.it/en
  • کارخانه: ایتالیا - میلان

SAP Italia – خدمات صنایع غذایی از ایده تا راه اندازی

 

شور و شوق، تخصص و نوآوری کلید موفقیت SAP ایتالیا است. از سال 1983، این شرکت کارخانه ، پلنت و خطوط پروسس بسیار زیادی را با تکنولوژی روز دنیا برای صنایع غذایی ارائه کرده است.

در طول این سالها، SAP ایتالیا دانش عمیق در زمینه های مختلف نرم افزاری ، اتوماسیون و سخت افزاری توسعه داده است و امروز این توسعه دانش باعث شده تا بتواند در صنایع غذایی به عنوان یک رهبر جهانی ایفای نقش کند.

به لطف تحقیقات مستمر و همکاری های مختلف پربار با بزرگترین شرکت ها و تولید کنندگان، شرکت قادر به پاسخگویی به نیازهای خاص مشتریان خود و با راه حل هایی با تکنولوژی بالا و متناسب با نیاز آنها است.

در حال حاظر SAP Italia حیطه گسترده ای از خدمات را به صنعت غذای جهان ارائه میدهد که این خدمات :  مطالعات عمیق امکان سنجی، برآورد جامع و دقیق، طراحی سفارشی با توجه به نیاز خاص، توسعه نرم افزاری و اتوماسیون، نصب و راه اندازی و آزمایش، آموزش پرسنل ، تعمیر و نگه داری و تامین قطعات یدکی را شامل می شود.

علاوه بر این، مشتریان همواره می توانند بر حمایت از یک تیم از متخصصان حساب کنند.

چیزی که واقعا SAP ایتالیا از رقبای خود متفاوت میسازد، روش برخورد شخصی این شرکت با هر پروژه واحد است که برای نیازهای خاص مشتریان مختلف طراحی شده است. با مدل سازی و تنظیم فناوری، SAP Italia می تواند به موفقیت مشتریان خود و به حداکثر رساندن نتایج سرمایه گذاری آنها کمک کند.