دپارتمان مهندسی طراحی خلاقان دانش مدرن اولین تولید کننده ملی استرلایزر UHT

شرکت خلاقان دانش مدرن همواره دغدغه های تولید کنندگان را راهنمای عمل خود قرار داده و در همین راستا ، با بهره گیری از تجارب ارزشمند برترین سازندگان معتبر دنیا و داشتن دفاتر عملیاتی در اروپا اقدام به انتقال دانش فنی روز دنیا نموده و افتخار مشاوره مهندسی و تامین تجهیزات مورد نیاز طیف گسترده ای از تولید کنندگان صنایع غذایی کشور را دارد.

تیم ما متشکل از مهندسین و مدیران با دانش و متخصص ، توانمندی های خود را در پروسس مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد و با توصیه ها و روش های توسعه تجهیزات و راه حل های اختصاصی در کنار شما اند تا بتوانند بهترین خدمات و مشاوره را برای شما به ارمغان آورند.
هدف ثابت ما طراحی ماشین آلات فرآیند با کیفیت عالی است: ما می توانیم تجهیزات و ماشین آلات را مطابق درخواست مشتریان و با طراحی خاص ارائه دهیم یا راه حل های کلیدی کلیدی را ارائه دهیم که همیشه امکان انعطاف پذیری زیادی در تولید فراهم می کند.  در هر دو مورد، تمام توجه ما بهینه سازی مصرف انرژی، آب و دیگر منابع طبیعی، در عین حال به حداکثر رساندن بهره وری تولید است.
و برای غلبه بر آزمون زمان ما خود را به یک مفهوم ساده اما اساسی اختصاص دادیم: کیفیت.

 

شرکت خلاقان دانش مدرن در این راستا اعلام می دارد که برای اولین بار در ایران اقدام به تولید و بهره برداری از دستگاه کامل استرلایزر UHT با استفاده از دانش و تجربه متخصصین داخلی کرده است. KDM با افتخار اعلام میدارد که این دستگاه بر اساس استاندارد های روز جهان تولید گردیده و در آزمون های مختلف کیفیت نیز سربلند بیرون آمده است.

همچنین دستگاه استرالایزر این شرکت دارای منطق و دانش تولیدات روز جهان می باشد.  باعث افتخار است اعلام توانمندی KDM در طراحی و ارائه خطوط ESL به عنوان اولین و تنها تولید کننده این خطوط در ایران ، که یکی از به روزترین محصولات جهانی است.

در حال حاظر یکی از مهم ترین تولیدات روز جهان که هرروزه با اقبال بیشتری از طرف بازارهای جهان مواجه می شود محصولات لبنی با ماندگاری متوسط (ESL : EXTENDED SHELF LIFE)  است که به علت بسته بندی ارزان قیمت و ماندگاری بیشتر از محصولات پاستوریزه امکان توزیع گسترده تر جغرافیایی ، ارائه محصولات ماندگاری بالا با قیمت مناسب تر و همچنین هزینه تولید پائین تر را ارائه می دهد.

اتوماسیون دستگاه توسط تکنسین های کارآزموده KDM با تضمین عملکرد مناسب، ایمن و انجام شده و در آن از سیستم های پردازش روز دنیا استفاده می شود و می تواند فازهای منحصر به فرد و یا فرایند تولید کامل را کنترل کند، و همچنین با اطمینان از داده های ردیابی محصول به پایان برسد.

KDM Automation  استفاده شده در استرلایزر UHT و دیگر ماشین آلات KDM شامل توسعه نرم افزار سفارشی طراحی شده با توجه به نیازهای تولید شما و استفاده از پانل های کنترل الکتریکی، مواد و اجزا با قابلیت اطمینان بالا است.

KDM همچنین سیستم کنترل از راه دور Teleservice را پیشنهاد می دهد تا مانیتورینگ و کنترل از راه دور تاسیسات یا خطوط را با اتصالات امن و محافظت شده اختصاص دهد. این سرویس می تواند بر اساس درخواست روی استرالایزر UHT و یا دیگر ماشین آلات KDM برنامه ریزی شده یا فعال شود.

 

در راستای انتقال تکنولوژی روز اروپا دپارتمان ماشین آلات خلاقان دانش مدرن با رایزنی های بسیار اخذ نمایندگی کمپانی SAPItalia  در زمینه طراحی و ساخت و نصب انواع خطوط پروسس صنایع غذایی بوده است ، شرکت SAP با رفرنس های شناخته شده از بزرگ ترین تامین کنندگان اروپایی در زمینه ماشین آلاتی چون  UHT , SYRUP ROOM , CONTINIUS SUGAR DISSOLVER , MIXING & CARBONATING  و دیگر دستگاه های خطوط پروسس می باشد.

شرکت SAPItalia  با تجربه نزدیک به نیم قرن در طراحی خطوط و دستگاه های صنایع غذایی با همکاری نزدیک و پشتیبانی فنی قدرتمند خود امکان ارائه تمامی خدمات طراحی و مهندسی و همچنین تامین دستگاه های مختلف این صنایع را به KDM داده است.